TTNET Şifre Değiştirme

TTNET şifre değiştirme işlemi için kolaylıkla kullanabileceğiniz iki yöntem vardır. Bu yöntemleri uygulamak için bilgisayar veya internet konusunda çok fazla tecrübeli olmanıza gerek yoktur. Ancak bu işleme geçmeden önce aradaki bir farkı belirtmekte fayda var. WiFi şifre değiştirme ile TTNET şifreni değiştirme aynı şey değildir. Kablosuz internete bağlanma esnasında kullandığınız şifreyi değiştirmek istiyorsanız WiFi Şifre Değiştirme yazımızdan faydalanabilirsiniz. TTNET şifresi internete bağlanmanızı sağlayan şifre olup yanlış girildiğinde modeminizin internet bağlantısı kesilmektedir.

TTNET Şifresi Nasıl Değiştirilir?

1. Yöntem

Türk Telekom müşteri destek hattı 444 03 75’i arayarak şifre değişikliği talebinde bulunabilirsiniz. Bu işlemi yaparken size sorulabilecek güvenlik soruları için aramayı yapmadan önce hazırlıklı olmanız işlemi çabuk tamamlamanız açısından fayda sağlayacaktır. Sorulan bu sorular hat sahibi ile ilgilidir:

  • Hat sahibinin adı soyadı
  • Doğum tarihi, doğum yeri
  • Annenizin evlenmeden önceki soyadı

Bu bilgileri hazırladıktan sonra müşteri destek hattını arayarak TTNET şifre değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

2. Yöntem

Buraya tıklayın ve açılan sayfadan online işlem merkezine giriş yapın. Online işlem merkezine giriş yaptıktan sonra menüden Şifre Değiştirme bölümüne tıklayın. Buradan şifrenizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

TTNET Şifremi Değiştiremiyorum

TTNET şifre değiştirme esnasında yaşadığınız sorunları aşağıdaki yorum formunu kullanarak bize iletebilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede sorununuzu çözmek için yorumunuzu yanıtlayacağız.